Pages Menu
Categories Menu

jakie herbaty ziolowe przy refluksie

jakie herbaty ziolowe przy refluksie To gościł nieskończoną listę wybitnych ludzi, polityków do gwiazd filmowych.

Dwa małe, ale ciekawe muzea znajdują się na jego ziemi, a ich budynki można bezpośrednio przypisać do Vanderbilt. Pani Vanderbilt, w szczególności, był bardzo zainteresowany samodziałowych tkanin, a ostatecznie ustalono Biltmore Industries, program edukacji rzemiosła, który później został sprzedany do Freda Seely, son-in-law Edwin W. Grove, http://g-sail.eu/warto-zobaczyc/zabytki-unesco/katedra-sw-jakuba-w-ibeniku sam architekt i kierownik The Grove Park Inn. Jej działalność tkackie zostały przeniesione do małych budynków obecnie na jego terenie, po czym go osiągnął uznanie na całym świecie ze swoich ręcznie majaczyły tkanin.

W 1953 roku Henry Blomberg nabył firmę od rodziny Seely i kontynuował ją aż do roku 1980. córek i synów teściowa Blomberg, który zmarł 11 lat później, przywrócone sześć domków angielskich i otaczające je krajobrazy, i stworzył dwa muzea.

Pierwszy z nich, Homespun Museum North Carolina, zostały otwarte, aby przedstawić historię Biltmore Industries założona na Biltmore, ale przeniosła się do obecnej siedziby w 1917 roku i charakteryzuje przykłady dzieło, North Carolina tubylców. dziedzictwo Ameryki o dzieło, które jest obecnie ponad 200 lat, nadal rozwija się w południowych Appalachów. Samo muzeum wyświetla krosna cztery wiązki i przykłady samodziałowego tkaniny.

Drugi muzeów, Estes-Winn Muzeum starych samochodów, gdy mieści się 40 krosien, ale aktualnie wyświetla cztery konne pojazdy i 19 samochodów, w tym 1913 Ford Model „T” 1926 Cadillac, 1929 Ford Model „A” z huk siedzenia, Packard 1940 roku „120” Coupe i 1959 Edsel, wszystko w martwej biegania, dziewiczym stanie.

Grovewood Galeria mieści się w 1917 roku angielski domek obok dwóch muzeów, sprzedaje ręcznie robione meble, ceramikę, biżuterię, szkło oraz dzieła sztuki.

2. Chimney Rock Park

Artykuł dzięki: