Pages Menu
Categories Menu

jakie herbaty wspomagaja odchudzanie

jakie herbaty wspomagaja odchudzanie

Popularna wycieczka z Asheville jest to, że w Chimney Rock Park. Znajduje się 25 mil via kręte, widokowe trasy 74-A, to miał swoje początki w roku 1900 kiedy dr Lucjusz Morse, lekarz z St. Louis w poszukiwaniu lepszego klimatu, został oczarowany przez jego ściany z kamienia i nie przewidywał park włączenie go. Zakup 64 akrów Chimney Rock Mountain dwa lata później wziął początkowy krok w kierunku osiągnięcia tego celu, ale nie zdecydowała się zbudować windę wewnątrz niego, tak aby wszyscy mogli uzyskać dostęp do jego szczyt.

W 2007 roku, stan Północna Karolina kupiła park z rodziny Morse’a, który nadal był właścicielem i zarządza go od jego nabycia 1902.

198-metrowy tunel, prowadzący z parkingu do windy, został stworzony przez wybuchowych poprzez 509-mln-letni skale zaprojektowanej „Henderson Gneiss”, która była utworzona jako magmy głęboko w ziemi i nie krystalizuje jako skały magmowe zwane „granit”. Podczas późniejszego powstawania Appalachów, to nie przeradzała się w jego obecnej formie gnejs.

Jazda windy 30 sekund, które wznosi się 26 opowiadań, może być wykonana dopiero po przeprowadzeniu odpowiednich geodezyjne zostały przeprowadzone od jego górnej i 258-metrowego szybu, wymagające osiem ton dynamitu i czas budowy 18 miesięcy, został wywiercony i piaskowane.

jakie herbaty wspomagaja odchudzanie

Zakończone w dniu 23 grudnia 1948 roku, to był najwyższy windy North Carolina w czasie, a dziś nadal wykorzystuje swoją oryginalną, pojemność 3500 funtów, samochód ze stali nierdzewnej, która wznosi się 500 stóp na minutę.

Drewniany most, 258 stóp nad parkingu i obejmujących wody rzeźbione wąwozu, łączy Sky Lounge i upominkami, terminus z windy, z Chimney Rock, którego poglądy, zapewniana przez jego wysokości 2280 stóp, obejmuje 75 mil nad Hickory Nut Gorge.

Niedawna wizyta na nieco pochmurny dzień, ujawnił kilka odcieni zieleni, gór fal podobnych aksamitnych wyglądające na bazie srebra, przez odblaskową powierzchnię Lake Lure.

Artykuł dzięki: