Pages Menu
Categories Menu

jakie herbaty oczyszczaja organizm

jakie herbaty oczyszczaja organizm Naukowcy na University of California, San Francisco, okazało się, że ciemne odmiany cukierka z zawartością kakao powyżej 70 procent, może być korzystne dla przepływu krwi. Lepszy przepływ krwi ma zasadnicze znaczenie dla uniknięcia zwężone lub zatkane tętnice, co prowadzi do zawału serca lub udaru mózgu. „…….

Muszę powiedzieć, że osobiście zgadza się z nagłówkiem gazety, jak moje serce zawsze czuje się dobrze, kiedy schować do baru mojej ulubionej czekolady. Dopiero po tym, jak zostały zburzone to, że moje serce zapada gdy poczucia winy kopnięcia w. Cóż, tak długo, jak to jest ciemna czekolada z ponad 70% masy kakaowej to musimy nie zepsuć przyjemność z poczucia winy. I, w przeciwieństwie do czekolady mlecznej lub inny komfort żywności, takich jak ciasto czekoladowe, nie ma dodatkowy bonus, że jest mało prawdopodobne, aby umieścić na zbyt dużej wagi do tej „wysokiej zawartości kakao” czekolady, ponieważ jest to dość trudne do nadmiernego poddać się tym bardzo bogate gorzkiej czekolady.

jakie herbaty oczyszczaja organizm

Nie należy jednak zapominać, że „mniej znaczy więcej”! Pamiętasz, co się stało, gdy dany zawód medyczny poinformował nas, że „kieliszek czerwonego wina jest dobre dla serca? Ogólnie rzecz biorąc, ludzie tylko słyszałem „czerwone wino jest dobre dla serca” i ignorowane rekomendację „jeden kieliszek”. Niestety, tylko dlatego, że zużywają butelką czerwonego nie znaczy, że jesteś zużywa butelkę zdrowia. (Przepraszam za „partia puper”). Podobnie, jeśli jesteś chocoholic, a następnie spróbuj wymienić swoje zwykłe mleko, krówki, śmietanę, czekoladę dla małej ilości wysokiej jakości gorzkiej czekolady zawierającej ponad 70% masy kakaowej – cieszyć się nim, a

Mamy nadzieję, że czerpanie korzyści.

Artykuł dzięki: