Pages Menu
Categories Menu

jakie herbaty moze pic matka karmiaca

Skierowanie Marketing – Jak uzyskać więcej skierowań bez pytania

Uzyskaj polecone bez AskingSome lat temu, miałem wielkie szczęście generowania ponad $ +500.000 jednym sprzedaż. Zajęło mi około siedmiu miesięcy, aby zamknąć interes, po innych doradców finansowych starał się wygrać tego konkretnego klienta na dłużej niż 10 lat.http://paniretro.pl Wierzę, że powodem Mam działalność była prosta: Klient został skierowany do mnie.

Chociaż wiele doradcy finansowi twierdzą, że rozumieją wartość skierowania, większość z nich nie są wystarczające, aby konsekwentne dostarczanie jakości prowadzi od swoich klientów, potencjalnych klientów, a także ośrodkami wpływu, że powinny one być coraz robi.

Więc postanowiłem wybrać mózg jednego z najlepszych ekspertów skierowań na świecie, Bill Cates, CSP™, Przekazania sprawy Coach International. książki Billa, Get więcej skierowań teraz! i Do not Keep Me poufny !, ustanowiły go jako czołowego eksperta branży usług finansowych w sprawie budowy prosperującego biznesu skierowanie oparte. Jako prezenter na tegorocznym szczycie Doradca finansowy, on oferuje kilka cennych spostrzeżeń na temat tego ważnego tematu. Oto tylko kilka z doradcą finansowym strategii marketingowych Dzieli aby pomóc Ci skierowania bez pytania:

Financial Marketing Strategy Advisor # 1: stać się bardziej ReferableIf chcesz dostać skierowania bez pytania o nich, trzeba stać się bardziej referable. Bill to sprowadza się do trzech głównych punktów, z których dwa są: 1) mają wielki proces , który zapewnia ogromną wartość od samego początku nowego związku; 2) Czy obietnicę klienta usług gwarantującej nadal zapewniać wartość przez cały czas trwania związku.

Financial Marketing Strategy Advisor # 2: być bardziej skierowania ProactiveGetting nie prosząc dla nich nie znaczy, że nie są aktywne w swoim dążeniu do skierowania.
Artykuł dzięki: