Pages Menu
Categories Menu

dlaczego zielonej herbaty nie zalewac wrzatkiem

dlaczego zielonej herbaty nie zalewac wrzatkiem

Gdzie Go For Fun w Mediolanie

Jeśli myślisz o odwiedzenie Mediolan, można znaleźć wiele ciekawego można robić w trakcie pobytu. Mediolan jest miastem mody do przodu, z młodych, ambitnych ludzi, którzy lubią bawić się w klubach, sklep dla drobnego couture, pić latte w kawiarni ulicy, niektóre z najlepszych kuchni włoskiej.

Milan jest przyjaznym, tętniącym życiem miastem, którego kultura jest oparta na historycznym znaczeniu grafiki i rzeźby można zobaczyć wszędzie. Oto niektóre z ulubionych rzeczy do zrobienia w Mediolanie.

Piazza del Duomo

W historycznym centrum Mediolanu siedzi na Piazza del Duomo. Słynna katedra, lub Dome jak Włosi nazywają go, jest piękny widok. Niedawno przeszedł remont i dostarcza teraz na spacer na dachu, który pozwala odwiedzającym wychodzą na miasto w sposób nie można inaczej.

Nie można nie zauważyć, zabytkowe rzeźby i grafiki znalezione całego Piazza. Bezpośrednio w środku Piazza Duomo stoi jest pomnik Wiktora Emanuela II. Wewnątrz katedry, jeden z gwoździ z ukrzyżowania Chrystusa jest podświetlony.

Jeśli pójdziesz do placu w ciągu dnia, zobaczysz Milanese krzątała, gołębie wszędzie, w pobliżu sklepy i kawiarnie. Można nawet napotkasz okazjonalnych kieszonkowiec i hustler ulicy próbuje sprzedać jakąś formę cacko turystycznym lub pamiątek. Niezależnie od tego, https://tufaktura.pl że jest to spektakularne miejsce do „obserwować ludzi”.

Via Montenapoleone Fashion District

Trzon dzielnicy mody w Mediolanie jest zdecydowanie Via Montenapoleone. Luksusowe butiki najlepszych projektantów włoskich i międzynarodowych, antykwariatów i herbaciarnie są fizyczne dowody statusu Mediolanu kapitału mody w Europie.

Via Montenapoleone to najważniejsza ulica dzielnicy mody w Mediolanie, zwany w języku włoskim „Quadrilatero della moda” made Via della Spiga, Via Manzoni, Via Sant’Andrea i Via Montenapoleone.

Artykuł dzięki: