Pages Menu
Categories Menu

dlaczego zielona herbata jest gorzka

dlaczego zielona herbata jest gorzka

W latach 1900, kolej działała do dziesięciu dziennych pociągów z Alabamy i Georgii do zachodniej North Carolina Góry i ciągnionych materiałów, sprzętu i pracowników instrumentalnych w budowie Fontana Dam.

Po linia zostały zlikwidowane przez podróży drogowego, Southern Railway przestało usług pasażerskich w 1948 roku, a odcinek Andrews-Murphy został całkowicie zamknięty przez Norfolk Southern w 1980 roku.

Utwory, zakupione przez stan Północna Karolina, które stanowią bazę dla bieżącego Railroad Great Smoky Mountains przeznaczonych do celów turystycznych i krajoznawczych, po grupa inwestorów już naszkicował plan dla niego w 1988 roku silniki i autokary zostały wcześniej nabył od kilku amerykańskich linii kolejowych i gruntownie odnowiony.

W 1999 roku Great Smoky Mountains Railroad został zakupiony przez American Heritage Kolei, która działa linie siostra w Colorado i Teksasie, aw 2007 roku, oddział North Carolina niósł jakieś 200 tysięcy pasażerów.

dlaczego zielona herbata jest gorzka

Wszystkie pociągi odjeżdżają z Bryson City zajezdni. Z dwóch głównych tras, pierwszy jest 32-mile, w kierunku wschodnim, round-trip „Tucksagee rzeka” wycieczka do Dillsboro, podczas gdy drugi jest 44-mile, w kierunku zachodnim, round-trip „Nantahala Gorge” run, z ceną w zależności na jednym z czterech typów samochodów: otwarty samochód, autokar, korony lub Coach Club Car, z których ten ostatni obejmuje kolejowego obsługujący, napoje i przekąski. Istnieją również kolejowe i rafting pakiety, pociągi kolacja i kilka wycieczki tematyczne, w zależności od sezonu.

Fryemont Inn, w zalesionej okolicy z widokiem na miasto, jest w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym i oferuje zarówno noclegami lub okazją do doskonałej restauracji, nawet dla gości.

Zbudowany w 1923 roku, dysponuje Kora pokryte z zewnątrz; Krzesło obrotowe z wykładziną, na zewnątrz ganek; drewniany hol z ogromnym kamiennym kominkiem; kasztan panelami pokoje; i jadalnia z drewnianym dachem spadzistym, wspieranego przez belki pnia drzewa, drugim dużym kominkiem i polerowane, podłóg drewnianych.

Artykuł dzięki: