Pages Menu
Categories Menu

dlaczego nie pije sie herbaty z cytryna

dlaczego nie pije sie herbaty z cytryna

Pięć sposobów, aby świętować Narodowe gorąca herbata Miesiąc

Dla tych szczęśliwców, którzy otrzymali znakomitą herbatę prezent od Mikołaja, nadszedł czas, aby uczcić Narodowy gorąca herbata miesiąca, w styczniu. Początkowo zastanawiałem się, dlaczego Rada herbaty oficjalnie wyznaczony styczeń dla tego wydarzenia, ale zajęło tylko kilka minut dla mnie zrozumieć. Szalony pęd wakacji jest już za nami. Krewni poszły do ??domu i masz swój dom prawie wraca do normy. Jest zimno i śnieg na zewnątrz. To sprawia, że ??jest to doskonała okazja, aby umieścić na kotle. Filiżanka herbaty jest ciepły i kojący na mokrej, zimowy dzień i doskonałą okazję na relaks i przytulne.

Ale są też inne sposoby, aby cieszyć się gorącą herbatą Narodowy Miesiąc poza samotnego torebkę, która ukrywała się w spiżarni, ponieważ ostatni raz miał grypę. Uważają, że te specjalne sposoby obchodzi Narodowy gorąca herbata Miesiąc:

Ciesz właściwego angielski podwieczorek. Większość ludzi uważa to kwintesencja doświadczenie Brytyjska. Jednak, jak herbata jest coraz bardziej popularne, amerykańskie restauracje i hotele są często oferując formalnego podwieczorek. Można spodziewać się gości i serwerami w dość osobliwej odzieży dla mid-podwieczorek. Fine china, srebrne tace i białe obrusy są de rigueur. High Tea jest o wyrafinowania i atmosfery, a nie jedzenie, ale można się spodziewać, koreczki, takich jak cienkie, delikatne, lekkie kanapki, ciasteczka bułeczki z gęstą śmietaną, masłem i marmoladą grzywny.

Odwiedź herbaciarnię lub herbaciarnia. Herbaciarnie oferują niesamowity wybór herbat, często oferując degustacji herbaty i klas. Znajdziesz tu również szeroką gamę akcesoriów, takich jak czajniki, wlewów i filiżanki i ku bki.

Traktuj swoje córki i jej młodych przyjaciół na imprezie herbaty – i zaprosić ich matki też.
Artykuł dzięki: