Pages Menu
Categories Menu

jakie herbaty powinno sie pic w ciazy

jakie herbaty powinno sie pic w ciazy

Turysta Przewodnik Western North Carolina

1. Asheville

Western North Carolina jest najbardziej zróżnicowanym topograficznie częścią państwa i dlatego oferuje jeden z najbogatszych doświadczeń podróży. Asheville, niektóre 125 mil od Charlotte, jest bramą w okolicy.

Położony w górach Blue Ridge, u zbiegu Francuskiej szeroka i Swannanoa Rivers, to zostało rozliczone w 1794 roku przez Johna Barton, który początkowo nazwał go „Morristown” po tym jak Robert Morris, finansista rewolucji amerykańskiej, ale miał została później zmieniona na cześć gubernatora Samuela Ashe. Z 1880 przybycia Western North Carolina Railroad, że rozwinęła się jako rynek zwierząt gospodarskich i tytoniu, a obecnie jest ośrodkiem gospodarczym i wypoczynkowe na zachodniej Karolinie Północnej i baza turystyki w Great Smoky Mountains National Park oraz Cherokee indyjskiej kultury tego obszaru.

Po drugie tylko do Miami architektury art deco, Asheville oferuje kilka ciekawych zabytków.

Bazylika Świętego Wawrzyńca, na przykład, opracowany wspólnie przez hiszpańskiego architekta Rafaela Gustavia i Richard Smith-firmy Sharp jest hiszpański projekt Renesans cegły i dachówki z samonośnej kopuły i sklepienia katalońskiego stylu. Został ukończony w 1908 roku.

Wczesne życie Thomasa Wolfe’a, znanego powieściopisarza Asheville, może być zbierana z objazdu 29-pokojowy dom Anne królowej stylu, w którym dorastał. Obecnie jest to wyznaczony State Historic Site.

Nucleus sztuki, Asheville jest punktem uprawa malarzy, rzeźby i garncarzy, którzy doskonalić swoje rzemiosło w Riverside Arts District.

Asheville’s-a wszystko Północna Carolina’s-najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych wzroku jest jednak Biltmore. Zaprojektowany przez Richarda Morrisa Hunta i zaprojektowany przez Fredericka Law Olmsted (Central Park sławą nowojorskiej), to 255-pokojowy, francuski zamek renesansowy, które wymagane pięcioletni okres budowy w szczytowym Wiek pozłacany i kilka tysięcy pracowników, miał było efektem wyjazdów George Washington Vanderbilt do strefy we wczesnych-1880 i jego decyzja była letniska, przypominający zamków tych wyściełających Dolina Loary http://www.ame-lekarze.pl/osocze_bogatoplytkowe,p8 Francji, zbudowany tam.
Artykuł dzięki: http://www.cerro.eu