Pages Menu
Categories Menu

jakie herbaty mozna pic podczas karmienia

jakie herbaty mozna pic podczas karmienia

Kapsztad Noclegi Podróże i Turystyki dla Gejów Wspólnoty

CAPE TOWN GAY PRZEPISY

RPA ma jeden z najbardziej liberalnych konstytucji na świecie, a zakazuje (mowy nienawiści ze względu na orientację seksualną jest nielegalna) homofobia, chroni świętość związków osób tej samej płci, a nowe przepisy uznał małżeństw homoseksualnych. Mówiąc to nie znaczy, że jest mniej Kapsztad afrykańskiego niż reszta kontynentu. Oznacza to jedynie, że przepisy zostały wprowadzone w celu ochrony swoich obywateli.

DE waterkant VILLAGE

Szczyt gejowskiej Kapsztadzie ma być wioska De Waterkant w Green Point, która wyłamuje się z granic tego, co jest zwykle definiowany jako wyłącznie gejem. Z przytulnych kawiarni, wielofunkcyjny restauracji, wspaniałe pensjonaty, eleganckich butików oraz tętniącego życiem nocnym, że przekształciła się w najbardziej przyjemny społeczności. Ale nie sądzę, że to jest miejsce, gdzie różowy map of Cape Town kończy, wzdłuż całego wybrzeża Atlantyku, pensjonaty, tearooms i wykwintne plamy ucieczka można stwierdzić, że objąć władzę różu.

GAY ORGANIZACJE

Trójkąt Project to organizacja serwisowa pracy w celu wyeliminowania dyskryminacji i wewnątrz lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów społeczności. Zapewnia seksualnej edukacji zdrowotnej, bezpłatne cotygodniowe klinik walk-in, profesjonalną twarzą w twarz poradnictwo i infolinię.

Cape Info Afryka to turyści marzenia. Jeśli potrzebujesz informacji na temat zwiedzania atlantic, jest to autostrada do różnych podróży i turystyki odpowiedzi.

Wanderwoman (www.wanderwoman.co.za) jest własna sisterhood Kapsztadu podróżowania muz. Usługi ułatwiającej obsługiwany przez lesbijek, dla lesbijek.

CAPE TOWN GAY ZAKWATEROWANIE

Zakłady, które zaspokajają potrzeby osób podróżujących gejów znajdują się w Cape Town, Green Point i wzdłuż atlantic. Począwszy od łóżka śniadanie zakłady do luksusowych hoteli i willi zakwaterowania i śpi do dziesięciu osób, z łazienką, widokiem na Cape Town, klimatyzację, telewizję satelitarną i bezprzewodowy dostęp do internetu, te miejsca zakwaterowania zaspokajają wszystkich potrzeb społeczności gejowskiej ,

Artykuł dzięki: