Pages Menu
Categories Menu

dlaczego zielona herbata jest zdrowa

dlaczego zielona herbata jest zdrowa

Pięć szlaków turystycznych, począwszy od pół do jednego i pół mil, a między „łatwe” i „męczący” w skrajni, pozwolić równie piękne widoki.

Hickory Falls, 404 stóp długości, pod warunkiem, że miejsce do kręcenia „Ostatni Mohikanin”, „Firestarter” i „A Breed Apart”.

Chimney Rock Park jest Narodowy Instytut Dziedzictwa UNESCO.

dlaczego zielona herbata jest zdrowa

3. Cherokee

Cherokee, znajduje się 50 mil od Asheville, może służyć zarówno jako cel wycieczkowy lub całonocnej lokalizacji. Wprowadzenie do wysoko rozwiniętej kultury Cherokee oferuje okazję do Las Vegas w stylu gier i jest bramą do Great Smoky Mountains National Park.

Jako naród, Cherokee nazwał je południowo-wschodnia gór domem dla niektórych 11.000 lat i są jedną z niewielu rdzennych Amerykanów nadal zajmują swoje pierwotne terytorium, zwane „Qualla brzegowych” 100 mil kwadratowych suwerennego narodu. Kilka znaczących zabytków w tej dziedzinie pozwalają odwiedzającym dowiedzieć się o ich historii, tradycji, sztuki i kultury.

dlaczego zielona herbata jest zdrowa

Muzeum w Indian Cherokee, na przykład, przedstawiających swoje 11000-letniej historii-rozpoczyna się własnej początku w górach okolicznych przed wyszczególnieniem ich walkę o wczesnym przetrwanie pośród surowym klimacie i ogromne, teraz już wymarłych zwierząt, takich jak Mastodon. Ich później, siedzący tryb życia, skupione wokół rolnictwa, które pozwoliły im udoskonalić swoją kulturę i cieszyć się zwiększoną wolnego czasu.

Po Europejczycy przybyli i twierdził, swoją ziemię, Wschodniej Band of Cherokee został przymusowo zesłany na Oklahoma w 1838 roku w zabytkowym ruchu znanego jako „Trail of Tears”. Niektórzy jednak zostali detoured i pozostał ostatecznie zachowując swoje zwyczaje i ponownego ustanowienia suwerennego narodu dzisiaj.

Ta kultura może być również doświadczenie w pobliskim Oconaluftee Indian Village, który przedstawia życie górskich w 1759 roku Wśród subtelne, ale stale obecnych wafts dymu, tradycyjnie ubrany Cherokee wykazać beadwork , ceramika, tkactwo, wyroby koszykarskie palców, broń, odłowu zwierząt, spalanie canoe, a drewno i kamień rzeźbiarskich.
Artykuł dzięki: