Pages Menu
Categories Menu

dlaczego picie herbaty z cytryna jest niezdrowa

dlaczego picie herbaty z cytryna jest niezdrowa

Wszystkie główne włoskich projektantów mody mają swoje główne sklepy tutaj: Giorgio Armani, Dolce Gabbana, Dior, Fendi, Gucci, Kenzo, Krizia, Prada, Valentino, Versace, Vuitton czy Zegna.

Nocne życie

Corso Como jest miejsce dla nocnego życia w Mediolanie.strona główna naszej witryny To jest hot spot dla klubów, barów i restauracji. Modele występują we wszystkich tych klubach ubrany zabić. Bo Mediolan to miasto mody, oczekuje się szyk mody i modny klub nosić w tych klubach.

Wielki nocnych można znaleźć w Navigli, obszar rzeki w południowej części Mediolanu. Można chodzić po ulicach i znaleźć bary, dyskoteki i restauracje. Zamknęli ulicami późną wiosną i latem można usiąść w środku ulicy i rozmawiać z przyjaciółmi. Happy Hour jest gwar z 6pm do 9 wieczorem z ludzi prosto z pracy, spotkania z przyjaciółmi na drinka.

Mediolan Noclegi

Le Meridien Gallia to luksusowy hotel położony w samym sercu Mediolanu znanego Piazza Duca d’Aosta. Duomo Katedra Santa Maria delle Grazie, Teatr La Scala i targowych to tylko niektóre z atrakcji turystycznych w okolicy.

Z nienaganną obsługę oraz restaurację i bar, Le Meridien Gallia jest uważany za jednego z najznakomitszych hoteli w całych Włoszech.

Last minute Hotele

Artykuł dzięki: