Pages Menu
Categories Menu

dlaczego nie mozna pic herbaty w ciazy

dlaczego nie mozna pic herbaty w ciazy

Romantyzm herbaty Ceremonii

Czy kiedykolwiek uczestniczył w ceremonii herbaty? Jaka była atmosfera, jak i jak się czułeś podczas doświadczenia? Oglądając przygotowanie, widowiskowość i wydajność ceremonii herbaty, czy to jest to, że z Azji, Indii, brytyjski lub rosyjski perswazji, jest jak angażowanie się w romantycznym interludium przed osiągnięciem najlepszy moment wyczekiwania i satysfakcji. Normalnie wydarzenie herbata jest prowadzona w herbaciarni, często rozstawione w ogrodzie herbaty, aby uchwycić istotę czystości i ciszy. Atmosfera jest kojące.

Gospodarzem ceremonii parzenia herbaty jest przeszkolony i bardzo intuicyjny w najmniejszych szczegółach przygotowania i obsługujących. Ruchy są starannie zaaranżowane, bardzo płynna i starannie wykonane. Charakterystyczne jest, że atmosfera nie jest duża, ale w małej i kameralnej atmosferze.

rytuały herbaciane są zróżnicowane wśród wielu kultur. Na przykład, Azji herbaty różnią wydarzenia w Japonii, Chinach, Korei, Indonezji, Tajwanu, Tybetu, Birmy, Wietnamu i kultur Tajlandią, mającą konkretne nazwy w zależności od sezonu i pory dnia. Typ przypadku jest również oparty na herbacie, który jest lepszy. Przygotowanie i podawanie herbaty jest doświadczenie poza historią z liści Camellia sinensis przypadkowym wpadnięciem do gorącej wody, dając w ten sposób początek gorącej herbaty rewolucji.

Instrumenty stosowane w różnych ceremonii herbaty są niezbędne w każdej części procesu przygotowania i prezentacji. Podczas rytuału, rozmieszczenie każdego elementu herbacianego jest starannie umieszczone w określonej kolejności. Miski dla dobra i naczynia są czyszczone z wrzącą wodą, która http://rbdo.com.pl jest delikatnie beczki z teakettle garnka lub żelaza. Miskę ścieków służy do usunięcia wody raz czarki są płukane.

Jest to nauka z zamówieniem i ducha przygotowuje herbatę. Proces ten nie wpadł, ale każda chwila jest degustacji. Wdzięk i medytacja odzwierciedlać aspekty wpływem buddyzmu zen, gdy przychodzi co do powagi i romansu dla sztuki przygotowywania herbaty podczas ceremonii herbaty.

Artykuł dzięki: http://g-sail.eu